226
276

Monter / Brygadzista instalacji wentylacji

ProMar Systemy Klimatyzacji i Wentylacji Sp. o.o.

Czeladź, Śląskie

Ważna do: 30.11.2021 00:00

Opis stanowiska

Wymagania

Podstawowe wiadomości instalacyjne branży sanitarnej ( instalacja wentylacyjna , instalacja klimatyzacyjna dodatkowym atutem). Praca na wysokościach. Prawo jazdy kat. B , Poszukujemy osób chętnych do podjęcia współpracy, które nastawione są na rozwój własnych umiejętności, jak i po przez swoje zaangażowanie i współpracę długofalową - rozwój Firmy.

Oferujemy

Oferujemy pewną i stabilną pracę w zgranym zespole.
Pracę od poniedziałku do piątku.
Wynagrodzenie 4600.00 - 6200.00 PLN

513014990