226
276

Młodszego specjalisty ds. eksportu ze znajomością języka rosyjskiego

Dospel sp.z o.o.

Częstochowa, Śląskie

Ważna do: 31.05.2021 00:00

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• Intensywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z obecnymi kontrahentami na rynkach,
• Negocjowanie warunków i umów handlowych,
• Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
• Realizację celów i planów sprzedażowych,
• Kontrolę realizacji zamówień i wysyłek towaru,
• Analizę rynku i działań konkurencji,
• Inicjowanie działań mających na celu wzrost sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego warunek konieczny,
• Znajomość rynku będzie dodatkowym atutem,
• Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• Zorientowanie na cel i silna motywacja do sprzedaży,
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dynamizm w działaniu,
• Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
• Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

Oferujemy:
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Szkolenia wdrożeniowe, produktowe
• Opiekę medyczną,
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dospel Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Dospel Sp. z o.o. w Częstochowie przy ul. Głównej 188. Dane przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania usunięcia, przeniesienia ich oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dospel Sp. z o.o. nie będzie przekazywać danych innym podmiotom. Dane będą przechowywane nie dłużej, niż jest to niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

+48 (34) 370 30 00