265
226
269

Międzynarodowy Przedstawiciel Handlowy - wybrane kraje Europy

WIENKRA

Ważna do: 15.01.2022 00:00

Opis stanowiska

Firma WIENKRA sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko MIĘDZYNARODOWY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na wybrane kraje EUROPY.

Teren pracy: Wybrane kraje Europy – Czechy, Słowacja, Austria, Słowenia, Albania

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za przygotowanie strategii firmy i realizację planów sprzedaży w przypisanym regionie

- Pozyskiwanie nowych klientów

- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami

- Aktywna sprzedaż produktów

- Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

- Realizację celów sprzedażowych

- Raportowanie wyników sprzedaży

- Analiza działań firm konkurencyjnych

- Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- Wiedza techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

- Znajomość branży HVAC

- Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, handlowe i negocjacyjne

- Doskonała organizacja czasu pracy

- Dyspozycyjność

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Umowę o pracę na pełny etat

- Praca jednozmianowa

510418792