226
276

(MEP Specialist) Specjalista ds. Projektów Instalacyjnych

AmRest

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 06.08.2021 00:00

Opis stanowiska

- przygotowywanie i kontrola projektów instalacji
- opracowywanie i aktualizacja wymagań technicznych
- koordynacja procesu projektowania wraz z wewnętrznym zespołem
- współpraca z zewnętrznymi projektantami
- doradztwo merytoryczne dla osób odpowiedzialnych za projekt

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie w pracy przy projektach z obszaru instalacji wodnych i sanitarnych
- znajomość norm i standardów pracy
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i pakietu MS Office
- znajomość języka angielskiego (minimum B1)

Oferujemy

- przyjazną i opartą na wartościach atmosferę pracy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (około 6 miesięcy)
- międzynarodowe środowisko pracy
- benefity dopasowane do Ciebie

519191653