274
276
226

Manager ds. Chłodnictwa - Warszawa

Alfaco Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 26.03.2019 00:00

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• Wsparcie techniczne dla klientów;
• Ofertowanie i dobór urządzeń;
• Pozyskiwanie nowych klientów;
• Identyfikacja potrzeb klientów danej grupy produktów;
• Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu i konkurencji;
• Rozwijanie i wdrażanie strategii produktu;
Realizacja planów sprzedaży na danym terenie.

Wymagania

• wykształcenie techniczne (Chłodnicze);
• 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole);
• biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, a zwłaszcza Microsoft Outlook);
• umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia;
• otwartość, operatywność i komunikatywność;
• umiejętność pracy w zespole;
• wysoką kulturą osobista;
• prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Szkolenia w kraju i za granicą;
• Kulturę niekorporacyjną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@alfaco.pl

713400575