274
269
226

Koordynator Serwisu praca stacjonarna

LEBO recruitment HVACR

Poznań, Wielkopolskie

Ważna do: 30.04.2020 00:00

Opis stanowiska

Poszukujemy Koordynatora Serwisu (praca biurowa)

Twoje główne zadania:

§ Zdalna koordynacja i kontrola prac zespołów świadczących usługi serwisowe

§ Bezpośredni kontakt z klientem (przyjmowanie zgłoszeń serwisowych, informowanie o statusie zgłoszonych zdarzeń)

§ Kosztorysowanie i rozliczanie serwisów

§ Opracowywanie dokumentacji i raportów

§ Nadzór nad jakością i terminowością napraw

§ Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

Wymagania:

§ 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku w branży wentylacyjnej , klimatyzacyjnej, CO

§ Mile widziane doświadczenie i wiedza w zakresie technicznym: elektrycznym lub budowlanym

§ Wysokie standardy w zakresie obsługi klienta (wysoka kultura osobista)

§ Łatwość w nawiązywaniu kontaktów (w tym rozmowy telefoniczne)

§ Umiejętność pracy pod presją czasu

§ Umiejętność pracy w zespole (młody, zgrany i wesoły)

Oferujemy

Oferujemy:

§ Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

§ Atrakcyjny system wynagrodzenia podstawowego i premiowego

§ Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

§ Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

§ Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole

508070166