226
269

Koordynator Serwisu HVAC

PGB HR

Ważna do: 28.02.2022 00:00

Opis stanowiska

• Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych i ich weryfikacja.
• Bezpośredni kontakt z klientem, sporządzanie wycen i ofert.
• Rozliczanie wykonanych prac oraz wystawianie faktur.
• Weryfikacja umów serwisowych i ich aktualizacja.
• Tworzenie tygodniowych harmonogramów pracy serwisantów.
• Zdalna pomoc serwisowa przez telefon lub internet.

Wymagania

Wymagania:
• Wyższe wykształcenie techniczne.
• Preferowane kierunki: elektryczne lub mechatronika, automatyka lub wykształcenie chłodnicze, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie.
• Prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny).

Mile widziane:
• Doświadczenie w branży HVACR (wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo ewentualnie ogrzewanie).
• Znajomość zagadnień związanych z automatyką i sterowaniem urządzeń
• Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji lub dozoru E lub D
• Język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację z dostawcami komponentów.

Oferujemy

• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnictwa w szkoleniach.
• Pracę z innowacyjnymi produktami i technologiami.
• Pracę w firmie o niemal 30 letniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku.
• Stanowisko biurowe oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Praca w systemie jednozmianowym 8-16
• Pakiet benefitów pozapłacowych
w tym ubezpieczenie grupowe

501 402 754