226
276

KOORDYNATOR ds. INWESTYCJI

LEBO recruitment HVACR

Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 30.06.2020 00:00

Opis stanowiska

(nadzór nad montażami systemów wentylacyjno -klimatyzacyjnych)

Zadania:
• Koordynacja zleconych prac montażowych, także tych realizowanych w oparciu o zewnętrznych partnerów;
• Kontrola prowadzonych realizacji: zgodność z przepisami prawa budowlanego i dokumentacją projektową, jakość standardu wykonywanych przez podwykonawców prac, terminowość, monitoring budżetu zlecenia;
• Rozliczanie końcowe inwestycji w ramach zakładanego na ten cel budżetu, przekazywanie wymaganej w zleceniu dokumentacji do centrali;
• Wykonywanie wizji technicznych na obiektach, sprawdzanie jakości wykonanych prac;
• Współpraca z działami handlowym i projektowym w ramach przyszłych zleceń montażowych oraz wsparcie techniczne dla Działu Handlowego bezpośrednio u Klientów;

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie TECHNICZNE
• Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy, w strukturach montażowych lub serwisowych w zakresie wykonawstwa systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych mile widziane.
• obsługa komputera w zakresie Ms Office, w tym dobra znajomość Ms Excel
• Samodzielność w działaniu (w tym umiej planowania własnej pracy) i sprawność w podejmowaniu decyzji,
• Prawo jazdy kat B i możliwość okresowych wyjazdów służbowych w teren

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• udział w systemie dodatkowej motywacji finansowej (system oceny pracy połączony z systemem premiowania/ półroczny)
• bogaty pakiet socjalny
• możliwość udziału w programie kart sportowych oraz dodatkowym ubezpieczeniu Medicover
• samochód służbowy i inny niezbędny sprzęt służbowy do wykonywania powierzonych zadań oraz utrzymania łączności z firmą

508070166