226
269

koordynator budowy

HVAC service

Ważna do: 29.03.2019 00:00

Opis stanowiska

Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
Nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu
Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców
Analiza dokumentacji technicznej (w tym weryfikacja oraz optymalizacja rozwiązań projektowych)
Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
Współpraca z działem technicznym
Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

Wykształcenie wyższe budowalne
Uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności instalacyjnej sanitarnej (uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem)
Doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Sanitarnych
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project, AutoCad
Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku HVAC
Pakiet Multisport

609418488