274
269
226

Konsultant HVAC

ART-KLIMA Bieńkowski Sroczyński Sp. J.

Łomianki, Mazowieckie

Ważna do: 28.02.2021 00:00

Opis stanowiska

- Wsparcie przy wykonywaniu projektów HVAC (Klimatyzacja, pompy ciepła, instalacje sanitarne i elektryczne)
- Przygotowywanie ofert handlowych,
- Koordynacja procesu sprzedaży
- Pozyskiwanie nowych możliwości sprzedaży produktów i usług oferowanych przez firmę
- Prowadzenie rozmów i spotkań z klientami / projektantami, szkolenia
- Prowadzenie transakcji handlowych

Wymagania

- Wykształcenie: Preferowane techniczne
- Predyspozycje handlowe
- Orientacja na cel, samodzielność, samodyscyplina, - Skuteczność w działaniu
- Wysoka kultura osobista
- Wysoka komunikatywność, łatwe nawiązywanie kontaktów
- Prowadzenie negocjacji w procesie sprzedaży
- Doskonała organizacja pracy własnej
- Systematyczność
- Dyspozycyjność:
- Znajomość programu AUTO-CAD ( podstawy) ,
- Znajomość Pakietu MS Office
- Prawo jazdy kat B
- Doświadczenie zawodowe: Nie wymagane

Oferujemy

- Stabilną pracę
- Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz wyników
- Możliwości rozwoju i szkoleń

784680338