274
269
226

Kierownik Robót Wentylacyjnych

KOSS-SERVICE SP. Z O.O.

Nadarzyn, Mazowieckie

Ważna do: 10.03.2021 00:00

Opis stanowiska

*kontrola jakości prac
*nadzór nad firmami podwykonawczymi
*raportowanie przebiegu realizacji
*nadzór nad dokumentacją techniczną
*koordynacja prac z GW i podwykonawcami
*współpraca z podwykonawcami i innymi jednostkami organizacyjnymi

Budowy z reguły są w okolicach Warszawy.

Wymagania

*wykształcenie wyższe kierunkowe
*mile widziane uprawnienia (bądź w trakcie robienia uprawnień)
*doświadczenie na podobnym stanowisku
*znajomość AUTO-CAD
*znajomość rynku,umiejętność organizowania oraz *zarządzania pracami budowlanymi
*komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

*atrakcyjne wynagrodzenie
*stabilne wynagrodzenie
*możliwość rozwoju zawodowego
*pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane uprzejmie proszę o wysyłanie CV na ades email : sekretariat@koss-service.pl

Tel kontaktowy 515 035 958

+48515035955