226
269

Kierownik robót sanitarnych

CentroClima Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 30.09.2022 00:00

Opis stanowiska

Planowanie, koordynacja oraz realizacja robót branży sanitarnej w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową, harmonogramy, przepisy BHP i ppoż. ;
Sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót sanitarnych;
Prowadzenie dokumentacji BHP budowy;
Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz zastosowanych rozwiązań;
Ścisła współpraca z Inwestorem i podwykonawcami oraz dostawcami materiałów i usług;
Odpowiedzialność za jakość, koszty i czas realizowanych inwestycji;
Rozliczanie pracy podwykonawców;

Wymagania

Posiadasz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń;
Potrafisz zarządzać podległym zespołem, delegować zadania, oraz organizować pracę podwykonawców;
Potrafisz efektywnie organizować pracę pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym;
Wyróżniasz się dużą skrupulatnością i dokładnością w działaniu;
Jesteś komunikatywna (-y) i masz pozytywne nastawienie;
Potrafisz obsługiwać oprogramowanie typu Microsoft Office, AutoCAD;
Jesteś gotowy do pracy w delegacji i do relokacji po zakończonym projekcie;
Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i jakości pracy;
Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon);
Współpraca z renomowanymi kontrahentami.

+48606877467