226
276

Kierownik robót / Inżynier budowy

WENTERM

Niepołomice, Małopolskie

Ważna do: 01.04.2021 00:00

Opis stanowiska

-Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych (wentylacji, klimatyzacji, fotowoltaiki).
- Nadzór nad prawidłowym i terminowym prowadzeniem robót.
- Analiza dokumentacji projektowej.
- Zarządzanie zespołem monterów, dobra organizacja pracy.
- Zarządzanie materiałami na budowie.
- Przygotowywanie zapytań ofertowych.
- Przygotowywanie ofert, kosztorysów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe.
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Posiadanie uprawnień do kierowania robotami z zakresu wentylacji, klimatyzacji, fotowoltaiki.
- Znajomość rozwiązań technicznych oraz materiałowych branży HVAC.
- Umiejętności komunikacyjne, lojalność, dokładność, zdyscyplinowanie, sumienność, odpowiedzialność.
- Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych umiejętności).
- Umowę o pracę.
- Pracę w stałych godzinach.
- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
- Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
- Pracę w zgranym zespole.

661107769