290
268
226

Kierownik Robót hvac

VENTIX Sp. z o. o.

Jaworzno, Śląskie

Ważna do: 21.07.2024 00:00

Opis stanowiska

 Organizowanie i koordynacja prac na budowie – organizacja pracy poszczególnych ekip (własnych i podwykonawców), zabezpieczenie odbiorów materiałów, nadzór pracy sprzętu,
 Nadzór nad realizacją robót,
 Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP,
 Monitoring kosztów budowy,
 Raportowanie realizacji robót,
 Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy,
 Dokonywanie obmiarów powykonawczych robót,
 Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach,
 Dbałość o wizerunek firmy oraz budowanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania

 Wykształcenie wyższe kierunkowe,
 Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
 Doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika robót,
 Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
 Umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi,
 Prawo jazdy kat. B,
 Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office,
 Umiejętność kosztorysowania (mile widziana),
 Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu, komunikatywność.

Oferujemy

 Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
 Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
 Umowę o pracę,
 Możliwość rozwoju osobistego,
 Niezbędne narzędzia pracy,
 Samodzielność przy realizacji zadań,
 Przyjazną atmosferę pracy.

Nie zwlekaj z decyzją, zmień życie zawodowe na lepsze, wyślij już dziś swoje CV, czekamy właśnie na Ciebie!

Do zobaczenia!

506277941