226
269

Kierownik Nadzoru Budowy

KOSS-SERVICE SP. Z O.O.

Ważna do: 30.06.2019 00:00

Opis stanowiska

Firma działająca od 1991 zajmująca się głównie instalacjami wentylacyjno -klimatyzacyjnymi,oferująca doskonałe warunki pracy,poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:
Kierownik robót wentylacyjnych
Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa, Nadarzyn (pow. pruszkowski)
Prosimy o CV i Referencje na adres email
sekretariat@koss-service.pl i telefonicznie
+48-515-035-958

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 kontrola jakości prac
 nadzór nad firmami podwykonawczymi
 raportowanie przebiegu realizacji
 nadzór nad dokumentacją techniczną
 koordynacja prac z GW i podwykonawcami
 współpraca z podwykonawcami i innymi jednostkami organizacyjnymi
Budowy z reguły są w okolicach Warszawy.
WYMAGANIA:
 wykształcenie wyższe kierunkowe
 mile widziane uprawnienia (bądź w trakcie robienia uprawnień)
 doświadczenie na podobnym stanowisku
 znajomość AUTO-CAD
 znajomość rynku,umiejętność organizowania oraz zarządzania pracami budowlanymi
 komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Firma działająca od 1991 zajmująca się głównie instalacjami wentylacyjno-klimatyzacyjnymi,oferująca doskonałe warunki pracy,poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:
WYMAGANIA:
OFERUJEMY:
 atrakcyjne wynagrodzenie
 stabilne wynagrodzenie
 możliwość rozwoju zawodowego
 pracę w miłej, przyjaznej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

+48515035958