265
269

Kierownik działu serwisu klimatyzacji , wentylacji, chłodnictwa

AFRON KLIMA Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 30.09.2022 00:00

Opis stanowiska

Koordynacja zleceń serwisowych wentylacji i klimatyzacji
Nadzór nad pracą ekip serwisowych
Kontakt z podwykonawcami
Współpraca z klientami korporacyjnymi i detalicznymi

Wymagania

Posiadasz min. dwu letnie doświadczenie w branży serwisowej/instalacyjnej
Posiadasz merytoryczną znajomość zagadnień z dziedziny automatyki obiektowej oraz serwisu
Posiadasz umiejętność w prowadzeniu procesu serwisu w zakresie HVAC
Obsługujesz pakiet Microsoft Office
Potrafisz pracować w zespole oraz zarządzać grupą serwisantów podczas cyklicznych przeglądów i konserwacji wynikających z umów serwisowych
Jesteś odpowiedzialny
Jesteś chętny podejmować wyzwania
Posiadasz aktualne uprawnienia SEP oraz F-GAZ
Posiadasz prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
Stabilną pracę w firmie z prawie 30 letnim stażem w branży
Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
Pracę przy ciekawych projektach w zgranym zespole
Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy
Samochód służbowy

609 077 355