226
276

Key Account Manager (Trójmiasto)

Alfaco Polska Sp. z o.o.

Trójmiasto, Pomorskie

Ważna do: 10.08.2018 00:00

Opis stanowiska

Firma ALFACO POLSKA Sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko Key Account Manager.

Opis stanowiska:
- rozwój współpracy z kluczowymi klientami,
- negocjacje i finalizacja umów,
- budowanie polityki sprzedaży oraz kreowanie wizerunku firmy,
- identyfikacja i kwalifikowanie szans sprzedażowych,
- monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu i konkurencji,
- koordynacja pracy przedstawicieli handlowych i sprzedawców,
- ścisła współpraca z oddziałami.

Wymagania

- wykształcenie techniczne (preferowane: Klimatyzacja, Chłodnictwo, Automatyka lub Inżynieria sanitarna) lub studia podyplomowe w jednym z kierunków,
- 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku KAM, a także samodzielne prowadzenie negocjacji biznesowych,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole), mile widziany dodatkowy język: włoski,
- biegła obsługa (pakiet MS Office, a zwłaszcza Microsoft Outlook),
- umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
- otwartość, operatywność i komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista,
- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o uznanej renomie,
- zatrudnienie na umowę o pracę oraz długofalowy rozwój zawodowy,
- szkolenia w kraju i za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@alfaco.pl

Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy Alfaco Polska Sp. z o.o.

713400575