274
269
226

Key Account Manager (HVAC)

LEBO recruitment HVACR

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 14.11.2020 00:00

Opis stanowiska

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta lidera w branży HVACR

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:
- Rozwój biznesu w południowym regionie Polski, poprzez budowanie długofalowych relacji z klientami;
- Identyfikowanie możliwości sprzedażowych, przygotowanie ofert przy wsparciu ze strony działu ofertowego, prezentowanie ich klientom oraz prowadzenie negocjacji;
- Oferowanie najlepszych kompleksowych rozwiązań dla klientów włączając w to sprzęt, sterowanie oraz instalacje hydrauliczne;
- Wsparcie klienta od strony technicznej oraz handlowej i zapewnienie mu kompleksowej obsługi, dzięki współpracy z instalatorami, projektantami, inwestorami, itd.;
- Budowanie wzajemnego zaufania z klientami i dbanie o jakość podejmowanych działań oraz obsługę klienta;
- Regularne raportowanie kluczowych wskaźników sprzedaży oraz monitorowanie trendów rynkowych.

Wymagania

Twój profil:
- Szukamy zmotywowanego kandydata z nastawieniem na wynik i budowanie długotrwałej relacji z klientami;
- Masz minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu technicznego B2B. Może to obejmować zawory, sprężarki, systemy HVAC, pompy lub produkty o charakterystyce mechanicznej / hydraulicznej;
- Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i wywierania wpływu, cenisz sobie uczciwość, a także charakteryzuje Cię zdolność radzenia sobie z dynamicznie zmieniającymi się priorytetami;
- Jesteś wysoce samodzielny i zorganizowany oraz możesz z łatwością pracować zdalnie i z domu. Stanowisko jest oparte na pracy w trybie home-office i obejmuje wizyty bezpośrednio u klientów;
- Chcesz dołączyć do lidera na rynku, znanego z innowacyjności i jakości swoich produktów, i być częścią energicznego, rozwijającego się zespołu;
- Potrafisz porozumiewać się w języku angielskim (podstawowy poziom języka angielskiego – głównie użytkowny w zakresie czytania).

Oferujemy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emaliowy oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

e-mail legowicz@lebo-hr.pl

LEBO recruitment - łowcy doskonali
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

508070166