274
269
226

KEY ACCOUNT MANAGER

Alfaco Polska Sp. z o.o.

Trójmiasto, Pomorskie

Ważna do: 14.12.2018 08:01

Opis stanowiska

rozwój współpracy z kluczowymi klientami, negocjacje i finalizację umów,
budowanie polityki sprzedaży oraz kreowanie wizerunku firmy,
identyfikacja i kwalifikowanie szans sprzedażowych,
monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu i konkurencji ,
koordynacja pracy przedstawicieli handlowych i sprzedawców,
ścisła współpraca z oddziałami.

Wymagania

Wykształcenie techniczne ( PREFEROWANE : Klimatyzacja, Chłodnictwo; Automatyka lub inżyniera sanitarna) lub studia podyplomowe w jednym z kierunków,
2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku KAM, a także samodzielne prowadzenie negocjacji biznesowych,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole), mile widziany dodatkowy język : Włoski .
biegła obsługa (pakiet MS Office, a zwłaszcza Microsoft Outlook)
umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia
otwartość, operatywność i komunikatywność umiejętność pracy w zespole
wysoką kulturą osobista
prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o uznanej renomie
zatrudnienie na umowę o pracę oraz długofalowy rozwój zawodowy
szkolenia w kraju i za granicą;

713400575