265
269
226

Inżynier Wsparcia Technicznego (urządzenia klimatyzacyjne)

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 30.11.2018 00:00

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie i weryfikacja reklamacji.
Zamawianie i wydawanie części zamiennych.
Rozliczanie napraw gwarancyjnych.
Zarządzanie stanem magazynowym części zamiennych.
Przygotowywanie tłumaczeń i adaptacji materiałów techniczno – handlowych (katalogi, broszury, cenniki, instrukcje, itp.).
Administracja dokumentacji i materiałów techniczno – handlowych na stonie internetowej spółki (instrukcje, dokumentacje, certyfikacje oraz nowości).
Tworzenie zestawień i porównań produktowych.
Wsparcie w działaniach techniczno – handlowych firmy.

Wymagania

Wymagania:

Kierunkowe wykształcenie techniczne w zakresie klimatyzacji/chłodnictwa.
Doświadczenie w branży klimatyzacyjnej w zakresie obsługi klienta, zagadnień gwarancyjnych oraz obsługi serwisowej (mile widziane doświadczenie w instalacji).
Znajomość rynku urządzeń HVAC.
Mile widziana znajomość produktów klimatyzacji komfortu.
Mile widziane doświadczenie w tłumaczeniach technicznych.

Oferujemy

Firma Oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
Możliwość uczestniczenia w wewnętrznych oraz zewnętrznych szkoleniach produktowych.

Prosimy o przesłanie CV na adres t.malagowski@dth-selection.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

530270500