281
278
280
226

Inżynier Wsparcia Technicznego

LEBO recruitment HVACR

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 30.06.2020 00:00

Opis stanowiska

Inżynier Wsparcia Technicznego (branża HVACR)
Z zacięciem graficznym
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• aktualizacja strony
• identyfikację potrzeb klientów
• przygotowanie cenników
• aktualizacja ,ulepszenie grafiki
• współpraca z Grafikiem

Wymagania

Nasze oczekiwane kompetencje to:

• wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii środowiska, Wentylacja , klimatyzacja, mechanika ( mile widziany dyspozycyjny student 4/5 roku)
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• komunikatywność, elokwencja, łatwość nawiązywania kontaktów,
• ambicja,
• zaangażowanie,
• pracowitość.
• Mile widziana zainteresowanie grafiką oraz znajomość programów graficznych
Wymiar etatu
pełny etat

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku
możliwość rozwoju

508070166