265
226
269

INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY (SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ I BMS)

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.05.2018 00:00

Opis stanowiska

DTH Selection - specjalizujemy się w ralizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze technical sales & engineering.

Dla naszego Klienta, globalnego, wiodącego dostawcy systemów automatyki budynkowej poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Sprzedaży (Systemy Automatyki Budynkowej i BMS)
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Wsparcie techniczne telefoniczne i bezpośrednie wybranym grupom docelowym.
- Pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu technicznych szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy oraz zewnętrznych
dla wybranych grup docelowych.
- Pomoc w prowadzeniu reklamacji zgłaszanych przez klientów.
- Przygotowywanie kosztorysów, ofert handlowych.
- Weryfikacja szczegółów handlowych oferty, danych technicznych.
- Ścisła współpraca z działem sprzedaży.
- Aktywne wsparcie w zakresie poszukiwania rozwiązań dla Klienta.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (kierunek: inżynieria środowiska, automatyka i robotyka, pokrewne).
- Doświadczenie w kosztorysowaniu systemów automatyki i BMS.
- Doświadczenie w pracy z dokumentacjami: budowlanymi, przetargowymi, wykonawczymi.
- Bardzo dobra znajomości programów Excel i AutoCad.
- Dbałość o szczegóły i bardzo dobra organizacja pracy.
- Umiejętność pracy pod presją czasu.
- Sumienność, kreatywność.
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Co nasz Klient oferuje w zamian:

- Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej na wartościach.
- Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach.
- Prywatną opiekę medyczną.
- Ubezpieczenie na życie,
- Kartę multi-sport i dofinansowanie do urlopu.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres t.malagowski@dth-selection.pl wraz załączoną klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DTH Selection moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DTH Selection moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

530270500