226
269

Inzynier/Technik serwisu

HAKOM

Wypędy, Mazowieckie

Ważna do: 30.04.2021 00:00

Opis stanowiska

* dobór i ofertowanie części zamiennych,
* ewidencjonowanie oraz weryfikacja usterek gwarancyjnych,
* organizacja pracy podwykonawców/zespołów serwisowych,
* sporządzanie ofert na montaż, konserwację i naprawy urządzeń,
* przygotowanie lub weryfikacja sporządzonych protokołów serwisowych,
* organizacja udziałów w szkoleniach certyfikacyjnych i edukacyjnych.

Wymagania

* wykształcenie średnie lub wyższe techniczne kierunkowe HVAC
* doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym lub nadzoru przy instalacjach HVAC (będziesz również pracował w terenie)
* umiejętność harmonogramowania i zarządzania zespołem,
* zdyscyplinowanie, umiejętność samoorganizacji i ustalania priorytetów
* dobra znajomość pakietu Office i AutoCAD
* prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

* stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
* atrakcyjne warunki płacy i premiowania adekwatne do efektów pracy,
* rozwój osobisty oraz poszerzanie wiedzy technicznej,
* szkolenia oferowanych produktów oraz technik sprzedaży,
* możliwość wprowadzenia autorskich rozwiązań wspomagających efektywność sprzedaży,
* wsparcie doświadczonych pracowników firmy
* elastyczny czas pracy w godzinach funkcjonowania firmy
* dodatki (telefon służbowy, ubezpieczenie, pakiety medyczne).

+48.797108990