226
269

Inżynier Srzpedaży

LEBO recruitment HVACR

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 24.03.2020 16:07

Opis stanowiska

Pozyskiwanie Klientów na powierzonym obszarze

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w branży klimatyzacyjnej na podobnym stanowisku potwierdzonego sukcesami w obszarze pozyskiwania klientów
• dobrej znajomości rynku na powierzonym obszarze
• wykształcenia wyższego technicznego (preferowana specjalizacja: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja)
• gotowości do częstych wyjazdów służbowych

• prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Bardzo dobre warunki pracy

508070166