226
269

Inżynier Sprzedaży województwo kujawsko-pomorskie

Daikin Airconditioning Poland

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Ważna do: 27.02.2019 15:40

Opis stanowiska

Daikin Airconditioning Poland jest jedynym oficjalnym dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła, systemów wodnych i chłodniczych japońskiego koncernu DAIKIN INDUSTRIES Ltd. Na rynku europejskim funkcjonuje od 1973 roku i posiada w Ostendzie w Belgii swoją europejską centralę DAIKIN EUROPE NV oraz jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w tej branży.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

INŻYNIERA SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie (home office)

Za co będziesz odpowiedzialny?

 reprezentowanie firmy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w zakresie utrzymania i rozwoju sieci dystrybucyjnej firmy DAIKIN (urządzenia klimatyzacyjne)
 pozyskiwanie nowych projektów inwestycyjnych poprzez aktywną współpracę z projektantami, inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz architektami
 doradztwo techniczne tj. dobór urządzeń i kompleksowych rozwiązań HVAC oraz wsparcie procesu projektowego

Wymagania

Kogo szukamy?

Od kandydatów oczekujemy:
 wykształcenia wyższego technicznego (preferowana specjalizacja: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja)
 min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w branży HVAC
 gotowości do częstych wyjazdów służbowych na powierzonym terenie
 łatwości w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i satysfakcji z pracy z ludźmi
 chęci podejmowania nowych wyzwań
 samodzielności w zakresie zarządzania prowadzonymi projektami
 dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie B1 lub B2 w skali CEF (mile widziane udokumentowanie testem TOEIC)
 prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Co zyskujesz, dołączając do naszego zespołu?

 możliwość rozwój zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
 okazję na pracę z szerokim portfolio efektywnych energetycznie i innowacyjnych technologicznie produktów
 pracę w miejscu, która umożliwia ciągłe rozwijanie swoich umiejętności
 niepowtarzalną atmosferę pracy
 atrakcyjne warunki zatrudnienia i długofalowy rozwój zawodowy

Wyślij nam swoje cv poprzez naszą stronę internetową:

+48.22.3199000