274
269
226

Inżynier Sprzedaży Systemów Klimatyzacyjnych

ELEKTRONIKA S.A.

Ważna do: 21.06.2021 00:00

Opis stanowiska

Do głównych zadań będzie należało poszukiwanie i budowanie trwałych relacji oraz współpraca z projektantami, instalatorami oraz serwisantami branżowymi, oraz samodzielny dobór urządzeń klimatyzacyjnych, (bezpośrednie odparowanie oraz/ lub woda lodowa) spełniających oczekiwania Klientów.

Wymagania

Wykształcenie techniczne w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji, inżynierii środowiska
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (również w wersji angielskiej)
Rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych zadań
Wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa
Chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji
Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)
Dobra znajomość j. Angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)
Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Umowę o pracę na pełny etat
Konkurencyjne wynagrodzenie
Komfortowe, ergonomiczne i legalne narzędzia pracy
Wygodne, klimatyzowane biuro z dostępem do własnej Sali konferencyjnej
Samochód służbowy z prawem do korzystania w celach prywatnych
Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
Pakiet socjalny
Możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach

Aplikacje przesyłać można pod linkiem

22 2700063