226
276

Inżynier Sprzedaży - miejsce pracy: Wrocław

BART Sp. z o.o. Odpylanie i Wentylacja

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 05.03.2019 10:27

Opis stanowiska

Bart Sp. z o. o. z sukcesami realizuje obsługę inwestycji pod klucz od projektowania poprzez wykonawstwo do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w zakresie instalacji wentylacyjnych, odpylających, filtrowentylacyjnych oraz innych instalacji specjalistycznych.

Istotą stanowiska jest przede wszystkim budowa stałych i długotrwałych relacji z klientami z sektora B2B w zakresie współpracy dystrybucyjnej, instalacji wentylacji, filtrowentylacji i odpylania. Poszukiwanie nowych partnerów do współpracy, zwiększanie wolumenu sprzedaży.

Opis stanowiska:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o relacje z już istniejącymi klientami firmy,
- Budowa długotrwałych relacji z klientami,
- Doradztwo techniczne w zakresie oferty firmy,
- Penetracja i monitoring rynku i konkurencji,
- Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych,
- Prowadzenie negocjacji handlowych,
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

- Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
- Znajomość zagadnień z zakresu wentylacji, odpylania, klimatyzacji,
- Doświadczenie zawodowe w sprzedaży produktów w sektorze B2B,
- Osiąganie założonych celów handlowych,
- Samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista,
- Bardzo dobra organizacja pracy,
- Gotowość do samodzielnej pracy w terenie,
- Posiadanie prawa jazdy kat. B,
- Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się firmie,
- Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy.
- Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres REKRUTACJA@BART-VENT.PL

32 256 22 33