274
269

INŻYNIER SPRZEDAŻY DS. URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH I KLIMATYZACYJNYCH

Daikin Airconditioning Poland

Ważna do: 31.03.2019 00:00

Opis stanowiska

Miejsce pracy: biuro DAIKIN w Krakowie/Katowicach oraz Wrocławiu i Poznaniu

Za co będziesz odpowiadać?

 utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi i budowanie nowych kontaktów z klientami (firmy instalacyjne i hurtownie)
 osiąganie dobrych wyników sprzedaży urządzeń grzewczych i urządzeń klimatyzacyjnych typu split na swoim terenie działania
 wsparcie merytoryczne przy realizowanych projektach
 ciągłe rozwijanie swoich kompetencji i wiedzy, korzystając z możliwości, które daje firma

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
 jesteś absolwentem studiów technicznych o preferowanej dla nas specjalizacji klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja lub ciepłownictwo
 posiadasz już doświadczenie zawodowe w branży klimatyzacyjnej na podobnym stanowisku
 łatwo nawiązujesz kontakty
 jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną
 lubisz osiągać ambitne cele i czerpiesz z tego satysfakcję
 posiadasz prawo jazdy kat. B
 znasz dobrze język angielski

Oferujemy

o zyskujesz, dołączając do naszego zespołu?

 okazję na pracę z szerokim portfolio efektywnych energetycznie i innowacyjnych technologicznie produktów
 inspirującego szefa, który ma dużą wiedzę techniczną i biznesową
 pracę w stale rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu, będącej liderem w branży HVAC-R
 środowisko pracy, w którym ludzie są na pierwszym miejscu
 dodatkowy komfort w codziennym życiu, czyli opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne z ZFŚS, premie oraz możliwość wykupienia karty sportowej

+48.22.3199000