265
269
226

Inżynier Sprzedaży ds. Chłodnictwa

ELEKTRONIKA S.A.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 21.06.2021 00:00

Opis stanowiska

Do głównych zadań będzie należało poszukiwanie i budowanie trwałych relacji z instalatorami, serwisantami oraz projektantami instalacji chłodniczych, doradztwo oraz samodzielny, optymalny dobór urządzeń odpowiadających zapotrzebowaniu Klientów.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe techniczne - chłodniarz,
automatyk
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
Umiejętność posługiwania się dokumentacją
techniczną
Rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych
zadań
Umiejętność posługiwania się komputerem
Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Umowę o pracę na pełny etat
Konkurencyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny
Wygodne, klimatyzowane biuro z dostępem do własnej Sali konferencyjnej
Komfortowe i legalne narzędzia pracy
Możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach

Aplikacje prosimy przesyałć pod linkiem

22 2700063