274
276
226

Inżynier Sprzedaży

DASKO ELECTRONIC Piotr Darski

Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 31.05.2019 00:00

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiadać:
- nawiązywanie i budowa długofalowych relacji biznesowych z aktualnymi klientami firmy
- pozyskiwanie nowych klientów i zamówień - głównie producenci urządzeń grzewczo-wentylacyjnych, rynek HVAC, - rynek polski i zagraniczny
- doradztwo i wsparcie techniczne
- uczestnictwo w przygotowaniu i negocjacjach ofert handlowych
znajomość zagadnień z zakresu techniki grzewczej, wentylacyjnej, rekuperacji
realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
zapewnienie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy zaangażowanymi w proces sprzedaży oraz koordynacja realizacji zamówień od klientów.
udział w realizacji działań promocyjnych i wydarzeń marketingowych odnoszących się do powierzonej grupy klientów

Wymagania

Jakie umiejętności będą Ci potrzebne:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i
doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B -
automatyka, wentylacja, klimatyzacja
- Dobra znajomość rynku
- Otwartość na nowości i zmiany
- Sprawne posługiwanie się i komunikowanie w Social Media, głównie Linkedin, GoldenLine
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
- Umiejętność budowania długofalowych relacji oraz
prowadzenia negocjacji
- Orientacja na cel i konsekwencja w działaniu
- Praktyczna znajomość Corel i MS Office, mile
widziany AutoCAD
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i udział w szkoleniach
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Co zyskasz pracując u nas:
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od Twoich osiągnięć
- Rozwój oraz szkolenia merytoryczne
- Prywatny pakiet medyczny
- Dostęp do najnowszych technologii
- Możliwość pracy przy różnych projektach
technicznych
- Samochód służbowy po okresie uzyskiwania
założonych celów
- Pracę w zespole ludzi, którzy nie przyjmują
stwierdzenia, że coś się nie da!
- Kawę, herbatę i owoce w biurze

501 515 413