274
276
226

Inżynier robót sanitarnych

Cool Pro Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.12.2023 00:00

Opis stanowiska

• Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową
• Uczestnictwo w realizacji projektów branżowych z zakresu instalacji wentylacji i klimatyzacji
• Współpraca z Kierownikiem Budowy, GW, Inwestorem i innymi wykonawcami
• Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót
• Analiza dokumentacji technicznej
• Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
• Monitorowanie kosztów, sporządzanie harmonogramów rzeczowo – finansowych
• Dobór podwykonawców, negocjowanie warunków współpracy
• Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne – Inżynieria Środowiska
• Mile widziane doświadczenie zawodowe (minimum rok) w pełnieniu funkcji Inżyniera Robót Sanitarnych
• Znajomość programów branżowych – AutoCAD
• Dobra organizacja pracy własnej
• Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
• Znajomość rynku, w tym dostawców usług i towarów
• Prawo jazdy kat. B – mile widziane
• Znajomość asortymentu branżowego w zakresie wentylacji i klimatyzacji

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia pracy
• Wsparcie kadry kierowniczej

Aplikując bezpośrednio poprzez "Aplikuj" prosimy o podawanie swojego adresu mailowego.

797748180