274
276
226

Inżynier robót, projektant instalacji

Ventra Clima Sp.z o.o. o/Katowice

Katowice, Śląskie

Ważna do: 30.05.2018 00:00

Opis stanowiska

Zakres obowiązków
- realizacja projektów branżowych ( instalacje sanitarne-mechaniczne)
- wykonywanie kosztorysów i wycen
- koordynacja nad realizacją budów

Wymagania

Wykształcenie
wykształcenie wyższe techniczne o kierunku- wentylacja i klimatyzacja lub instalacje sanitarne budynków
Umiejętności
- obsługa programów wspomagających projektowanie – AutoCad wraz z nakładką VENTPack lub pokrewne oraz audytor CO, OZC pakiet InstalSoft
- biegłe poruszanie się w programie kalkulacyjnym EXEL oraz pozostałych programach Office
- znajomość i podstawowa obsługa programów kosztorysowych – NORMA lub ZUZIA
- doświadczenia praktycznego w branży instalacji sanitarnych ( wykonywanie projektów, kosztorysowanie instalacji, koordynacja prac w wykonawstwie na budowie)
- komunikatywność i samodzielność działania, odpowiedzialność
- Prawo Jazdy kat. B
Doświadczenie
min. 1,5 roku

Oferujemy

- praca w firmie z wieloletnimi tradycjami, ugruntowanej pozycji na rynku branżowym
- szkolenia branżowe
- rozwój zawodowy
- premię finansową uzależnioną od wyników finansowych prowadzonych projektów

605107379