265
269
226

Inżynier Projektu instalacji HVAC i sanitarnych

Ensyco - Engineering Systems Commissioning

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 01.08.2019 00:00

Opis stanowiska

Firma ENSYCO zajmuje się projektowaniem, realizacją i obsługą techniczną w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC dla powierzchni Shell & Core, FIT OUT w budynkach komercyjnych, medycznych i przemysłowych w Warszawie. Nasze główne projekty to instalacje w budynkach : Cosmopolitan Tower, Hala Koszyki, 3M BIurowiec, Atrium International, Spectrum Tower, Irydion, Koszykowa 54, Konstruktorska Business Center
Dodatkowo wdrażamy w Polsce proces Commissioningu Cx - gwarancja komfortu cieplnego, akustycznego, oświetleniowego - pomiary i regulacje, audyty jakości powietrza IAQ

Zakres obowiązków:
• wykonywanie wizji lokalnych na ofertowanych projektach i bezpośredni kontakt z Klientem
• analiza dokumentacji powykonawczej
• wykonywanie kosztorysów i przedmiarów instalacji sanitarnych i HVAC
• analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej w zakresie instalacji sanitarnych,
• pozyskiwanie ofert od podwykonawców, dostawców, współpraca z dostawcami,
• optymalizacja kosztów w ramach przygotowywanych ofert,
• analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności I przekazanie jej na budowę
• codzienny kontakt ze zleceniodawca/klientem

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe
• dobra znajomość branży, doświadczenie w kosztorysowaniu powierzchni FIT OUT i Shell & Core w zakresie instlalcji HVAC, BMS, Elektrycznych
• chęć rozwoju zawodowego
• znajomość programu Excel, AutoCad i innych branżowych
• samoorganizacja, rzetelność, sumienność
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• wcześniejsza praktyka projektowa mile widziana

Oferujemy

• elastyczną formę zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej z domu( po okresie próbnym) , budowy głównie w Warszawie, biuro do wyboru (Warszawa lub Milanówek)
• rodzaj zatrudnienia do negocjacji
• system premiowy
• uczestnictwo w prestiżowych projektach budowlanych i współpraca z najlepszymi w branży
• możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacje proszę wysyłać na adres e-mail rekrutacja@ensyco.pl. Jeśli spełniasz nasze wymagania odezwiemy się .

0048 534 333 434