226
269

Inżynier Projektów

HR Bank sp. z o.o.

Łódź, Łódzkie

Ważna do: 31.01.2022 00:00

Opis stanowiska

HR Bank sp z o.o doradztwo personalne, specjalizujące się w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowisko średniego i wyższczego szczebla w branży TSL/ Inżynierii i IT poszukuje dla Klienta-lidera na rynku HVAC osoby na stanowisko:

Inżynier Projektów HVAC

• doradztwo techniczne w zakresie projektowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych/wentylacyjnych
• współpraca z biurami projektowymi
• koordynowanie projektów
• uczestniczenie w szkoleniach technicznych/produktowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (klimatyzacja/wentylacja/chłodnictwo)
• doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w biurze projektowym)
• znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
• znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
• ważne prawo jazdy kat. B
• umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja własnej pracy
• dyspozycyjność

Oferujemy

• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• rozwój osobisty i zawodowy
• możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• niezbędne narzędzia pracy

501513999