274
276
226

Inżynier/Lider Projektu_Sosnowiec

LEBO recruitment HVACR

Sosnowiec, Śląskie

Ważna do: 24.10.2020 00:00

Opis stanowiska

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta lidera w branży wentylacyjnej oraz instalacyjnej szukamy
Inżynier Projektu
(w branży wentylacyjnej oraz instalacyjnej)

Nr ref:. (IP/03/19)
Miejsce pracy : Sosonowiec

Obowiązki:
• Techniczny nadzór nad prowadzonymi inwestycjami na obiektach przemysłowych,
• Nadzór nad pracami serwisowymi i rozruchowymi,
• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami branży przemysłowej,
• Tworzenie koncepcji instalacji w oparciu o wymagania klienta i wiedzę techniczną,
• Przygotowywanie ofert przetargowych i handlowych.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe : Inżynieria Środowiska, wentylacja
• Min. 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku bądź ( projektowym, ofertowym)
• Preferowane doświadczenie przy realizacji zadań inżynieryjnych, pracach serwisowych, montażu i koordynacji prac na budowie
• Gotowość do wyjazdów na terenie całej Polski
• Znajomość branży wentylacyjnej, instalacyjnej,
• Samodzielność w działaniu, dyspozycyjność,
• Umiejętność prowadzenia działań handlowych,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Znajomość podstaw AutoCAD,
• Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
• Pracę w zgranym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju
• Gwarancja zadowolenia z pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emaliowy oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

e-mail legowicz@lebo-hr.pl

LEBO recruitment - łowcy doskonali
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

508070166