265
226
269

Inżynier CAD/CFD

GD Profesja SC

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 29.11.2015 00:00

Opis stanowiska

Wykonywanie analiz numerycznych CFD na rzecz bieżących projektów.
Przeprowadzanie analiz cieplno-przepływowych w układach chłodniczych projektowanych przez firmę.
Wykonywanie projektów mechanicznych i analiz projektów CAD urządzeń projektowanych przez firmę.
Prace nad optymalizacją układów chłodniczych projektowanych przez firmę.
Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne – chłodnictwo lub pokrewne.
Min. 2 letnie doświadczenie w pracach projektowych związanych z projektowaniem urządzeń chłodniczych.
Dobra znajomość oprogramowania SolidWorks Flow Simulation.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Gotowość do odbycia kilkutygodniowego szkolenia poza Polską.

Oferujemy

Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość rozwoju w kierunku eksperckim w bardzo wąskiej specjalności.
Dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.
Elastyczny czas pracy.
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system benefitów.

12 357 37 76