281
278
226
280

inżynier budowy / projektant - instalacje HVAC

Ostrołęka, Mazowieckie

Ważna do: 20.11.2023 00:00

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika, który będzie miał doświadczenie w nadzorowaniu i planowaniu prac związanych z realizacją inwestycji w zakresie instalacji HVAC a jednocześnie może służyć wsparciem w procesie projektowym. Będzie odpowiedzialny za:
- prowadzenie uzgodnień technicznych i projektowych
- rozwiązywanie problemów zaistniałych w trakcie prowadzenia prac
- pomoc w procesie weryfikacji ofert przetargowych.

Wymagania

- doświadczenie w pracy przy układach odzysku ciepła w instalacjach przemysłowych
- wykształcenie wyższe techniczne - inżynier środowiska preferowana specjalizacja chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność dobrej organizacji pracy i szybkiego rozwiazywania problemów

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- możliwość pracy w międzynarodowym stanowisku
- prywatną opiekę medyczną
- ubezpieczenie na życie
- benefit Lunching

604 626 642