274
276
226

Inżynier Budowy - miejsce pracy: Wrocław

BART Sp. z o.o. Odpylanie i Wentylacja

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 03.02.2020 00:00

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• realizacja projektu, koordynowanie prac na budowie
• nadzór nad wykonywaniem instalacji (wentylacja, wod – kan, c.o.)
• wsparcie kierownictwa budowy przy nadzorze podwykonawców
• kontrolowanie harmonogramu projektu
• zarządzanie dostawcami
• odbiory prac oraz rozliczanie podwykonawców
• sporządzanie i prowadzenie dokumentacji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenie wyższe techniczne
• praktyka budowlana
• uprawnienia budowlane nie wymagane
• prawo jazdy kat. B
• nastawienie na osiąganie celów
• zaangażowanie, samodzielność i dyspozycyjność

Oferujemy

• dobre warunki pracy i wynagrodzenia
• możliwość rozwoju zawodowego
• dostęp do zasobów wspomagających pracę
• pracę w młodym profesjonalnym zespole, w środowisku międzynarodowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres REKRUTACJA@BART-VENT.PL

Bart Sp. z o.o.
Biuro Wrocław
ul. Karola Olszewskiego 162
51-648 Wrocław
tel. + 48795597109

32 256 22 33