226
269

Inżynier budowy HVAC

Eko-Ekspert S.C.

Katowice, Śląskie

Ważna do: 15.06.2018 00:00

Opis stanowiska

Dynamiczna firma z wieloletnim doświadczeniem (rok założenia 1993) poszukuje inżyniera budowy branży HVAC.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- kierowanie pracami instalacyjnymi pod nadzorem uprawnionego i doświadczonego kierownika robót,
- zaopatrzenie/zamówienia materiałów na budowę,
- ofertowanie w odpowiedzi na zapytania,
- kompletowanie dokumentacji powykonawczych,

Wymagania

Poszukujemy samodzielnej, pozytywnie nastawionej osoby, której umożliwimy szybki rozwój zawodowy. Oczekujemy kreatywności w rozwiązywaniu problemów, jednocześnie zapewniając wsparcie i pomoc w trudniejszych sytuacjach.

Wymagane wyższe wykształcenie kierunkowe.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Oferujemy pracę w zgranym, niedużym zespole i bardzo pozytywną atmosferę. Zapewniamy służbowy samochód, telefon, narzędzia.

32 353 80 75