226
269

INSTALATOR WENTYLACJI

LEBO recruitment HVACR

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Ważna do: 28.02.2021 00:00

Opis stanowiska

LEBO recruitment dla swojego Klienta lidera w branży HVACR w związku z dynamicznym rozwojem szuka kandydatów na stanowisko :

INSTALATOR WENTYLACJI- 3 osoby
GRODZISK MAZOWIECKI
Wymagania:
• min. 1 roczne doświadczenie w serwisowaniu i montażu urządzeń systemów wentylacji,
• dobra wiedza techniczna z zakresu napraw urządzeń wentylacyjnych
• znajomość rynku wentylacji i klimatyzacji,
• prawo jazdy kategorii B,
• mile widziane uprawnienia SEP gr, 1-3 (D, E)

Wymagania

Wymagania:

Oferujemy

Firma oferuje:
• bardzo dobre warunki pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie ( 4000 netto)
• możliwość rozwoju zawodowego,
• udział w rozwoju firmy.

508070166