274
276
226

Instalator, pomocnik instalatora

Arma-Klima

Ważna do: 30.11.2018 00:00

Opis stanowiska

Pilnie zatrudnimy instalatorów i pomocników (przyuczymy do zawodu) instalatora do prac związanych z montażem instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, wod-kan.
Prace realizowane głównie w województwie śląskim i mazowieckim.
Zapewniamy długoterminową współpracę.

Wymagania

Zatrudnimy osoby zarówno z jak i bez doświadczenia w pracach instalacyjnych.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.
Oferujemy długotrwałą współpracę przy realizacji interesujących kontraktów instalacyjnych.

695671199