274
269
226

Instalator Klimatyzacji/ Magazynier

Free Polska Sp. z o.o.

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 12.01.2019 00:00

Opis stanowiska

• Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe,
• Kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanego / wydawanego towaru,
• Dbałość o właściwe zabezpieczenie i składowanie towarów na powierzchni magazynu,
• Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie,
• Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową, w tym zamawianie narzędzi niezbędnych do funkcjonowania magazynu,
• Demontaż urządzeń klimatyzacyjnych na części zamienne,
• Doradztwo techniczne i dobór części zamiennych do systemów klimatyzacji,
• Montaż klimatyzacji na potrzeby firmy – sporadycznie.

Wymagania

• Doświadczenie w montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych (min 1 rok) – warunek konieczny
• Znajomość zagadnień związanych z ogrzewnictwem, wentylacją, klimatyzacją
• Posiadanie aktualnych uprawnień f-gazowych
• Zaangażowanie, skrupulatność i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
• Odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
• Znajomość obsługi komputera w podstawowym zakresie (środowisko Windows, pakiet MS Office),
• Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego,
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• Atrakcyjny system wynagrodzeń,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon służbowy itp.
• Niezbędne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• Praca w młodym, dynamicznym zespole.

570554451