274
269
226

HVAC Inżynier budowy/Projektant

4dom sp zoo

Łomianki, Mazowieckie

Ważna do: 30.09.2020 00:00

Opis stanowiska

Kierowanie realizacją prac w zakresie wentylacji, pomp ciepła, klimatyzacji oraz instalacji wodno-grzewaczych
Weryfikacja dokumentacji projektowej
Planowanie i rozliczanie prac

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe
Niezbędne min 3 letnie doświadczenie w pracy na budowie/biurze projektowym
Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy
Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
Kompetencje projektowe
Dyspozycyjność
Mile widziane uprawnienia

Oferujemy

System premiowy (wys. 3 miesięcznej pensji)
Szerokie możliwości rozwoju
Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

885011010