274
276
226

Handlowiec w branży HVAC

Manpower

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 31.12.2018 00:00

Opis stanowiska

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:
Zadania:
-Realizacja zamówień Klienta (poprzez kontakt bezpośredni, telefon, mail) z branży: technika grzewcza, klimatyzacje, technika sanitarna itp
-Tworzenie ofert dla Klientów na podstawie wcześniej uzyskanych informacji, zbadaniu potrzeb,
-Kontrola płatności (kontakt z Klientami, którzy nie uregulowali faktury),
-Współpraca z innymi Handlowcami w celu podjęcia działań wspierających sprzedaż,
-Kontakt z przedstawicielami dostawców w celach informacyjnych.

Wymagania

Wymagania:
-Komunikatywność i zdolność komunikacji w obrębie firmy, klientów i dostawców,
-Umiejętność prezentacji produktów (przedstawienie cech oraz korzyści produktów), wdrażanie nowych projektów handlowych,
-Zorientowanie na cel,
-Umiejętność budowania relacji z Klientem,
-Mile widziane wykształcenie średnie budowlane, instalacyjne z praktyką w firmach wykonawczych w obszarze techniki grzewczej, instalacji, klimatyzacji oraz sanitarnym lub wyższe z zakresu ii środowiska

Oferujemy

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
-Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym,
-Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną,
-Możliwość rozwoju, pakiet szkoleń handlowych,
-Po roku pracy możliwość pożyczki z funduszu (remont, zakup nieruchomości itd.),
-Służbowy komputer + telefon.
Oferta dotyczy pracy stałej.
LINK DO APLIKOWANIA: https://bit.ly/2PSyAiB

608 298 235