290
268
226

Handlowiec/Sales Manager

Airzens Sp zo.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.07.2024 00:00

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- Wdrażanie technologii Airzens w istniejących instalacjach HVAC.
- Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych.
- Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.
- Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji.
- Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów sprzedażowych.

Wymagania

Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży HVAC.
- Znajomość rynku HVAC oraz produktów.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w Danii i Norwegii.
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

605540405