226
269

Handlowiec - branża klimatyzacja

KLIMAZBYT Sp. z o.o.

Gdynia, Pomorskie

Ważna do: 10.04.2018 00:00

Opis stanowiska

- Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
- Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów
- Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami i dostawcami firmy
- Kompleksowa obsługa klientów : ofertowanie, realizacja zamówień, doradztwo techniczne, obsługa posprzedażowa
- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
- Budowanie trwałych relacji biznesowych z firmami instalatorskimi

Wymagania

- Min. 3 lata doświadczenia w branży klimatyzacyjnej
- Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
- Obsługa MS Office na dobrym poziomie
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Dobrze rozpatrywane jest doświadczenie praktyczne w instalacji urządzeń z branży klimatyzacji, wentylacji lub chłodnictwa
- Samodzielność, zdolności organizacyjne, wysoka kultura osobista
- Umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Umowę o pracę na pełen etat
- Stabilną pracę w firmie handlowej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze firm działających w zakresie branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

+48.58.6200147