274
276
226

Handlowiec

DABROwent Wentylacja Klimatyzacja

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Ważna do: 03.02.2019 00:00

Opis stanowiska

 Reprezentowanie interesów DABROwent na rynku.
 Sprzedaż produktów z asortymentu HVAC oraz obsługa Kontrahentów.
 Wywiad nowych potrzeb i wymagań Klientów.
 Zdobywanie nowych Klientów.
 Budowanie spójnego wizerunku firmy.

Wymagania

 Posiadanie dobrej znajomości branży wentylacji i klimatyzacji.
 Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym.
 Prawo jazdy kat. B.
 Znajomość podstaw Word i Excel.
Mile widziane:
 Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu: chłodnictwo, wentylacja, klimatyzacja lub pokrewne.

Oferujemy

 Miłą atmosferę pracy.
 Możliwość rozwoju swoich specjalistycznych umiejętności w szybko rozwijającej się firmie.
 Umowa w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę).
 Bogaty system premiowania za wyniki.
 Narzędzia do wykonywania pracy (auto służbowe, komputer, komórka).
 Możliwość realizacji własnych strategii i planów sprzedażowych.

523327793