274
269
226

GRUPA KDM Sp. z o.o. Specjalista ds. ofert i kosztorysów

GRUPA KDM

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.08.2022 00:00

Opis stanowiska

Grupa KDM to warszawska firma, realizująca projekty na terenie całej Polski. Specjalizuje się w wykonywaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Na przestrzeni lat zdobyła doświadczenie podejmując i z sukcesem prowadząc zadania inwestycyjne o wysokim stopniu trudności, takie jak laboratoria, budynki służby zdrowia, obiekty farmaceutyczne, hale produkcyjne.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera budowy, do której obowiązków będą należały następujące zadania:

- analiza merytoryczna dokumentacji wraz z wykonaniem przedmiarów i wyceną robót,
- kompleksowe i terminowe przygotowywanie/ kalkulowanie ofert na usługi,
- analiza dokumentacji projektowej / przetargowej - SIWZ,
- przygotowywanie ofert przetargowych oraz wszystkich dokumentów niezbędnych do wzięcia udziału w przedmiotowych postępowaniach,
- reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami,
- komunikacja z dostawcami i kontrahentami w zakresie doprecyzowywania warunków oferty,
- współpraca z działem Realizacji w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań,
- archiwizacja dokumentacji przetargowej i złożonych ofert.

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki techniczne)
- Doświadczenie w sporządzaniu wycen, ofert przetargowych
- Terminowość, dokładność i staranność wykonywanych zadań
- Znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office, Norma
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole
- Stacjonarny tryb pracy, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
- Dużą samodzielność planowania pracy
- Możliwość rozwoju w strukturach firmy
- Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
- Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości
- Możliwość korzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny

228153148