274
276
226

Elektryk / elektrotechnik

Ekoklimax-Projekt spółka jawna NATURALNA ENERGIA.plus, Z.Chilewski

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Ważna do: 31.12.2021 00:00

Opis stanowiska

prace w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych przy montażu central wentylacyjnych.

Wymagania

• umiejętności pracy zespołowej,
• zdolności manualnych i dokładności,
• wiedzy i umiejętności z zakresu elektrotechniki,
• znajomości budowy i zasad działania urządzeń i maszyn elektrycznych,
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, korzystania ze schematów elektrycznych i rysunków technicznych,
• wykształcenia technicznego - preferowane elektryk, elektromechanik, elektrotechnik, automatyk

Oferujemy

• umowę o pracę
• praca od poniedziałku do piątku
• możliwość szkoleń i rozwoju,
• dużą samodzielność,
• brak monotonii pracy,
• korzystne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

+48693030102