274
276
226

Elektryk/elektromonter

TKG Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 01.03.2022 00:00

Opis stanowiska

Praca w zakresie instalacji:

• elektrycznych
• telewizji przemysłowej
• alarmowych
• automatyki budynkowej
• systemów kontroli dostępu
• montaż osprzętu elektrycznego
• obsługa gwarancyjna

Wymagania

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• umiejętność samodzielnej realizacji zadań oraz pracy w zespole
• czynne prawo jazdy kat. B
• uprawnienia SEP E1 do 1kV
• zaangażowanie i odpowiedzialność
• chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie
• umowę o pracę
• praca od poniedziałku do piątku
• możliwość szkoleń i rozwoju,
• pracę w miłej, otwartej, przyjaznej atmosferze,
• dużą samodzielność,
• brak monotonii pracy,
• możliwość udziału w ciekawych projektach i realizacjach,
• możliwość pracy przy zaawansowanych technicznie projektach
• korzystne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

669 697 706